اخبار کانون

گزارش سومین جلسه هیات مدیره دوازدهمین دوره کانون وکلای دادگستری مازندران

بسمه تعالی

گزارش سومین جلسه هیات مدیره دوازدهمین دوره کانون وکلای دادگستری مازندران ( 1402/03/29 )

دستور کار جلسه :

1- بررسی پرونده های تعدادی از قبول شدگان آزمون وکالت سال 1401 که به دلایلی مانند عدم مراجعه به موقع و یا مشکلات اداری دیگر منجر به تصمیم گیری نشده بود .

2- جلسه مشترک هم اندیشی با اعضای محترم علی البدل و نامزدهای دوازدهمین دوره انتخابات هیات مدیره کانون وکلای دادگستری مازندران

که این جلسه در ساعت 9:30 باحضور تمامی اعضای اصلی هیات مدیره و نیز آقایان شریف ، طالبی ،رسولیان ،سیفی ،مهدوی تلارمی، یحیی پور ،علیپور و علیجانی تشکیل گردید و تا ساعت 12:30 بطول انجامید.

در این جلسه ابتدا آقای ولیپور ریاست کانون ضمن خوشامدگویی به حاضرین در جلسه خلاصه ای از اقدامات و دیدگاه‌ها و رویکرد هیات مدیره دوره دوازدهم کانون را بیان و سپس آقایان دکتر داودی ، زارع ، توکلی مقدم و داغمه چی دیگر اعضای اصلی هیات مدیره نیز مطالبی در خصوص اهمیت جلسه و روش های متخذه از سوی کانون اظهار نمودند . سپس تمامی حاضرین در جلسه نظرات و پیشنهادات خود را به طور مبسوط و در خصوص موضوعات روز کانون و نهاد وکالت بیان داشتند و مقرر گردید نقطه نظرات و پیشنهادات و نحوه چگونگی اجرای آن را بصورت مکتوب به هیات مدیره کانون ارائه نمایند.

3- پس اتمام جلسه هم اندیشی، جلسه برای بررسی پرونده های تعدادی از قبول شدگان آزمون وکالت 1401 ادامه پیدا کرد و در ساعت 15 پس از بررسی پرونده ها ختم جلسه اعلام گردید.

4- جلسه بعدی هیات مدیره در روز یکشنبه مورخ 1402/04/04  خواهد بود که دستور کار جلسه به شرح ذیل می باشد:

1- بررسی و اتخاذ رویکرد و اقدامات ضروری و فوری اولیه در مواجهه با مشکلات فراروی نهاد وکالت ناشی از ماده 289 لایحه برنامه 5 ساله هفتم توسعه  ارائه گزارش هر یک از اعضا در پیگیری این موضوع به هیات مدیره

2- ادامه بررسی تعدادی از پرونده های قبول شدگان سال 1401

3- انتخاب تعداد دیگری از دادیاران انتظامی کانون

کانون وکلای دادگستری مازندراندیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا